O nás

 

ZAOBERÁME SA

Predstavy našich zákazníkov plníme už od roku 2006.

Ťažiskom činnosti firmy Drevokoll je výroba nábytku na mieru, šatníkov a kuchynských liniek.

Zabezpečujeme servis nábytku aj okien. (zaručný a pozáručný servis)

Nájdete u nás nielen nábytok ale aj interiérové dvere, plávajúce laminátové podlahy, drevené podlahy, montáž plastových, hliníkových okien a dverí. 

Pre výrobu nábytku sme si zvolili systém, ktorý je v súčasnosti technickou špičkou v tejto oblasti

Sme presvedčení, že je to najlepšie, čo môžeme ponúknuť našim zákazníkom. Vyznačuje sa nielen vysokou kvalitou a technickou prepracovanosťou, ale myslí aj na životné prostredie od výroby (ekologické zmesi) až po recykláciu a ďalšie uvedenie do obehu.

FIREMNÁ HISTÓRIA

Zlomovým rokom vzniku Drevokoll sa počíta rok 2006, spoločnosť vznikla na základe podnetu vtedajších a zároveň aj súčasný konateľ, ktorý pracuje v oblasti stolárstva. Po vybudovaní si dobrého mena sa spoločnosť neustále rozširovala.

Naša spoločnosť sa rozhodla pre technológiu od nemeckej firmy, ktorú úspešne zaviedla v roku 2010. Ide o linky najmodernejšieho typu, kde je minimálny zásah ľudskou rukou, čo znamená, že presnosť spracovania je na vysokej úrovni.

Spoločnosť Drevokoll pôsobí na slovenskom trhu už takmer 16 rokov, i keď prešla viacerými fázami svojho vývoja, množstvo spokojných zákazníkov hovorí o kvalite, profesionalite a odbornosti firmy, ktorou neotriasla ani svetová hospodárska kríza v roku 2009.

Cieľom firmy je aj naďalej poskytovať svojim zákazníkom čo najlepší prístup ku kvalitným výrobkom, za čo hovorí aj slogan spoločnosti: "Skvelá cena a zaručená kvalita."

SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Našimi prioritami sú najvyššia kvalita výrobkov a služieb, priaznivé ceny a krátke dodacie termíny. Záleží nám na tom, aby boli naši zákazníci vždy spokojní. K našim zákazníkom patria stavebné firmy, veľkoobchod, maloobchod, bytové domy, architekti, projektanti, mestské a obecné úrady, občania.

SLUŽBY

Poskytujeme záručný a pozáručný platený servis na všetky naše produkty. Vykonávame každoročnú údržbu pri platenom servise. Servis zahŕňa kontrolu, výmenu opotrebovaných materiálov a prípadné rôzne opravy.

Váš názor je pre nás dôležitý, máte preto možnosť vyplniť dotazník spokojnosti po realizácii kompletnej zákazky pre Vás, "poďakujeme aj za sťažnosť...", posúva nás to dopredu a umožňuje neustále vylepšovať naše služby pre Vás.

SPOLUPRÁCA

GEALAN - plastové profily

ALUPROF - hliníkové profily

CORTIZO - hliníkové profily

SCHÜCO - hliníkové profily

Nitrasklo - sklo

WINDOW GLASS - sklo

MACO - kovanie

SIEGENIA-AUBI - kovanie

Moderna - parapetné dosky

MARBOX - schránky

TOPSHADE - doplnky k oknám

BAU partner - vchodové dvere

PERITO - vchodové dvere

GAVA plast - dverné výplne

HASTA - kovanie, parapetné dosky

Elumatec - technológia CNC linky

Klaes - software

Microsoft - software